Rihanna loves Chopard

Limitowana kolekcja RIHANNA ♥ CHOPARD została zainspirowana jej niewymuszoną pewnością siebie przeplataną z siłą. Projekty to hołd dla minimalistycznej geometrii i ostrych, czystych linii. Jest to połączenie miejskiego modernizmu z czystym designem, które pokazuje zupełnie nowe oblicze kostki lodu, tak chętnie wykorzystywanej w klasycznych projektach Chopard. Zaprojektowana przez Rihannę biżuteria została podzielona na dwie kolekcje. Pierwsza to 9 projektów, a druga to tzw. biżuteria szlachetna, o wiele droższa i jeszcze lepszej jakości.

Pierwsza kolekcja:

1. Naszyjnik z 18-karatowego różowego złota.

2. Naszyjnik z 18-karatowego różowego złota i diamentów.

3. Naszyjnik z 18-karatowego różowego złota.

4. Naszyjnik z 18-karatowego różowego złota i diamentów.

5. Pierścionek z 18-karatowego różowego złota i diamentów.

6. Pierścionek z 18-karatowego różowego złota.

7. Bransoletka z 18-karatowego różowego złota.

8. Kolczyki z 18-karatowego różowego złota i diamentów.

9. Kolczyki z 18-karatowego różowego złota.

Druga kolekcja:

1. Kolczyki.

Ułożone kaskadowo szafiry, turmaliny paraiba, szmaragdy, rubiny i kolorowe klejnoty oraz diamenty wszystkich kształtów i wielkości. Razem tworzą zniewalające kolczyki, hołd dla piękna natury i asymetrii.

2. Diamentowy klips na ucho.

Upiększa krawędź ucha jak żadna inna biżuteria. Pełne wdzięku zaokrąglenie tego wyjątkowego klipsa zostało przyozdobione 19 diamentami w kształcie gruszki i zakończone bezbarwnym brylantem.

3. Diamentowy zegarek.

Zapierający dech w piersiach majstersztyk stworzony z 30,76 karatów nieskazitelnie białych diamentów, które w doskonały sposób łączy w sobie biżuterię szlachetną i zegarmistrzowską tradycję. Bransoletę tworzą wysadzane klejnotami wstęgi.

4. Diamentowy klips na ucho.

Klip łączy w sobie nieskazitelny błysk białych diamentów oraz białego złota. Śmiały projekt łączy w sobie 17,18 karatów precyzyjnie wyciętych diamentów w kształcie koła, owalu, gruszki i markizy.