Styled to rock – RIHANNA NAVY POLSKA
 

Styled to rock

Styled to rock

Styled to Rock – program o modzie, którego producentką wykonawczą była Rihanna. Emitowany w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych w latach 2012-2013. Program doczekał się dwóch sezonów. Głównym założeniem programu było dać szanse młodym projektantom na sukces. W każdym odcinku 12 uczestników otrzymywała zadanie, konkretny czas i materiały do jego wykonania. Po stworzeniu swoich projektów przyszedł czas na ich ocenę. Gwiazda danego odcinka wybierała zwycięzcę, natomiast dwóch najgorszych projektantów odbywała, którą rozmowę z Rihanna i pozostałymi mentorami. Co tydzień odpadała jedna osoba.

Styled to Rock UK

Pierwszy odcinek wyemitowany 14 sierpnia 2012 roku na kanale SkyLiving. Pierwsza edycja powstała w Wielkiej Brytanii, ponieważ jak sama Rihanna stwierdziła to w Londynie są najbardziej unikalni projektanci. Gwiazda chciała dać im nadzieję i szanse, aby mogli pokazać się przez szerszym gronem publiczności. Mentorami w tym sezonie byli Lysa Cooper – stylistka Rihanny, Nicola Roberts – członkini zespołu Girls Aloud i Henry Holland brytyjski stylista gwiazd i model. W tym sezonie projektanci stworzyli kreacje, m.in. dla Kanye Westa, Pixie Lott i Katy Perry. Nagrodą główna było zaprojektowanie stroju dla Rihanny na festiwal Wireless, który odbywał się 8 lipca 2012 roku. Program był również emitowany w polskiej telewizji Fox Life.

Styled to Rock US

Premiera pierwszego odcinka odbyła się 25 października 2013 na kanale Bravo. Koncepcja programu pozostała nie zmieniona. Jednak tym razem w programie wzięło udział 14 młodych projektantów. 3 najlepszych trafiło do finału. Nagrodą główną tym razem było 100 tys dolarów, sesja w Glamour i możliwość dołączenia do stylistów Rihanny. Skład jury zmienił się w 100%. Tym razem mentorami byłi Pharrell Wiliams – producent muzyczny, Erin Wason – modelka oraz projektant i stylista gwiazd Mel Ottenberg.