Fragmenty wywiadu dla magazynu V

frag

W sieci pojawiły się fragmenty wywiadu Rihanny dla magazynu V. W większości mówi ona o nowej muzyce i albumie, który już niedługo ma ujrzeć światło dzienne. Wywiad jest dostępny tylko w wersji deluxe 95. wydania magazynu.

O życiu prywatnym i plotkach na jej temat:

„Czy naprawdę jeszcze mnie obchodzi to co ludzie o mnie mówią?”

O tym, że ludzie myśleli, że zrobiła sobie przerwę:

„Nie wzięłam sobie wolnego. Ostatnie dwa lata były najbardziej pracowitymi w mojej karierze. Pracowałam nad dwoma albumami, filmem animowanym, brałam udział w sesjach zdjęciowych dla wielu magazynów, projektowałam dla Pumy i Stance (skarpetki); pracowałam także nad nową linią perfum, letnią trasą koncertową; zorganizowałam pierwszy Diamond Ball pod koniec zeszłego roku, a także pracowałam nad kilkoma projektami, które ujrzą światło dziennie w przyszłości.”

O ósmym albumie:

„Kocham moje interludia. Ciągle puszczam jedno z nich, „James Joint.” Ten album jest nastrojowy, ale także agresywny w różnych aspektach: tekstowo, muzycznie, barwie mojego głosu.”

O FourFiveSeconds:

„Zestawienie muzyki z tekstem było tym, co sprawiło, że zakochałam się w tej piosence. Kiedy czytasz tylko tekst to jest to zupełnie inna piosenka, od tej którą słyszysz. Muzyka jest spokojna, ale tekst jest głośny, agresywny i uderza prosto w ciebie. W wykonaniu chodziło o to, żeby nie stracić tej agresji.”Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *