Rihanna: Nie wchodź na blogi. Urobią cię za każdym razem.

mtvalbum

Zszokować Rihannę jest naprawdę ciężko, ale kiedy wyciekły zdjęcia młodej fanki, która pokryła swoje ciało tatuażami z podobizną Rihanny, nawet księżniczka R&B uznała, że to zbyt ekstremalny gest.

„Wiesz co? Spotkałam ją jakiś czas temu i poprosiła, abym podpisała się jej na ramieniu. Zrobiłam to i następnego dnia, kiedy ją zobaczyłam, mój podpis zamieniła w tatuaż. To było lata temu i od tamtej pory właściwie jej nie widziałam. Te zdjęcia to niezła aktualizacja. Przypuszczam, że po prostu nigdy nie przestała.”

27-letnia ikona pop sama ma na ciele 22 tatuaże i wydaje się dość speszona zachowaniem fanki, które można uznać za niezwykle dziwne.

„Sama bym tego nie zrobiła. To jednak nie moje ciało.”

Jej imię zawsze przewija się w mediach i w zeszłym tygodniu Rihanna otworzyła nowy rozdział w historii po tym jak została ogłoszona pierwszą czarnoskórą twarzą domu mody Dior.

„Czuję się wyjątkowo – nie tylko jako czarnoskóra kobieta – co uważam za niesamowite, ale także samo docenienie przez Diora sprawia, że czuję się niesamowicie.”

Mimo krążących plotek o jej domniemanym związku z Leonardo DiCaprio, Rihanna szybko je dementuje i daje małą radę tym dociekliwym:

„Nie wchodź na blogi. Urobią cię za każdym razem.”

Mimo tego, że na razie nie ma planów, aby się ustatkować, Rihanna przyznała, że chciałaby być pewnego dnia żoną. Kto jednak byłby idealnym mężem dla Rihanny?

„Ktoś kto by tolerował mój harmonogram, ktoś na tyle męski by to zrobić się nie przestraszyć ponieważ nie mam zbyt wiele czasu do zaoferowania.”

Kiedy Rihanna ma wolny czas, zachowuje się jak każdy z nas.

„W domu jestem nudziarą. Po prostu leżę na kanapie i oglądam TV.”

Po dość burzliwej historii jeżeli chodzi o związki, Rihanna wyniosła ze swoich doświadczeń kilka ważnych życiowych lekcji.

„Im bardziej szanujemy siebie (jako kobiety) tym bardziej mężczyźni będą nas szanować. Mam dwie strony i myślę, że każda kobieta taka jest. Jesteśmy silne i wrażliwe zarazem. Jeżeli o mnie chodzi, bardzo nadgorliwie traktuję swoją rodzinę i karierę. Są jednak rzeczy, które sprawiają, że czuję się jak mała dziewczynka. Uwielbiam balony, to zdecydowanie sprawia, że moja mała dziewczynka dochodzi do głosu.”

Rihanna promuje właśnie film ‚Home’, który opowiada o dość nietypowej przyjaźni pomiędzy jej bohaterką Tip a przesympatycznym obcym przybyszem Oh. O swojej postaci mówi:

„Podziwiałam jej osobowość. Jest bardzo odważna, nieustraszona, zdeterminowana, ale to co lubię w niej najbardziej to jej butność. Czuję, że identyfikuję się z wieloma cechami Tip. Szczególnie z butnością.”

Rihannie podobała się wiadomość, którą niesie film młodym dziewczętom.

„Uważam, że kobiety są o wiele silniejsze niż im się wydaje, lub nie czują się wystarczająco silne. Czasami się zastanawiają, czy na pewno wolno im coś zrobić. Jeżeli chodzi o Tip to jest bardzo wyrazista. Ponadto jej styl ubierania się i czesania nie jest idealny i uważam, że dziewczęta powinny czuć się dobrze w takim wydaniu, kiedy są silne i kiedy są sobą.”

Tego popołudnia Rihanna jest ubrana na biało, dość konserwatywnie jak na ikonę mody, którą jest. Jej włosy są długie i mimo tego, że wygląda nieskazitelnie szybko dodaje:

„To zasługa mojej makijażystki. Nie mogę sobie tego przypisać.”

Jej wizerunek zmienił się diametralnie od czasu kiedy zadebiutowała ze swoim albumem ‚Music of the Sun’ w 2005 roku.

„Mój styl ewoluuje wraz ze mną. Z dorastaniem wiąże się zmiana. Mój styl odzwierciedla mój humor, moją postawę względem tego, gdzie się znajduję i można to łatwo zaobserwować patrząc na moje teledyski. Styl jest wielką częścią tej postawy.”

Mimo tego, że wygląda niesamowicie we wszystkich strojach, które na siebie zakłada, Rihanna nie poddała się reżimowi ćwiczenia na siłowni.

„Coraz lepiej mi idzie z treningiem. Teraz trzeba przygotować się do teledysków, promocji albumu więc to dobry moment, żeby być w formie.”

Rihanna jest daleka od poddawania się ekstremalnym dietom.

„Jem tony makaronu z serem, naprawdę. Nienawidzę warzyw, ale staram się je wcielić do swojej diety.”

Jej ósmy album ma wyjść w tym roku. Pierwszy singiel ‚FourFiveSeconds’ został nagrany we współpracy z Kanye Westem i Paulem McCartneyem. Nie ma złudzeń co do tego, że Rihanna znajduje się już na szczycie. Jednak ona sama nie patrzy na to w ten sposób.

„Czym jest szczyt? Jeżeli kiedykolwiek poczujesz, że jesteś na szczycie to jedyna droga, która ci pozostała to droga w dół. Nie chcę, abym kiedykolwiek mogła sobie pozwolić na stwierdzenie, że jestem na szczycie.”Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *