Rihanna mówi o marce Puma i zapowiada nowy album na 2015 rok

news2

W rozmowie z Women’s Wear Daily, Rihanna opowiedziała o swojej pasji do mody, projektowania oraz nowej muzyce. Artystka zapowiedziała, że nowy album ukaże się w 2015 roku, ale nie jest w stanie dokładnie określić terminu.

Co przychodzi Ci do głowy, kiedy słyszysz Puma?

„Moje dzieciństwo. Jedną z pierwszych par adidasów, które miałam, były właśnie od Pumy. Nosiłam je do końca, dopóki nie zrobiły się w nich dziury. To były buty do biegania, całe różowe z czarnymi paskami po boku. Stworzyli również model z barwami Jamajki, więc na Karaibach reagowaliśmy: Co? Jamajskie kolory? To były właśnie te buty, które musiałaś mieć – jeżeli ich nie posiadałaś, to fatalnie. Wiesz, jakie są dzieciaki.”

Ile par adidasów posiadasz? Czy ich liczba przewyższa ilość szpilek?

„Mam za dużo adidasów, jeżeli to w ogóle możliwe. Większość z nich jest teraz w przechowywalni [Rihanna posiada przechowywalnię strojów ze wszystkich występów, która zajmuje powierzchnię czterech tysięcy stóp, z czego tysiąc przeznaczonych jest na buty]. Adidasy są na równi ze szpilkami. Uwielbiam wysokie buty, ale teraz stawiam bardziej na adidasy. Bycie w studiu, podróżowanie, trasa koncertowa – nie możesz tego robić będąc w szpilkach, chyba że jesteś Posh Spice (śmiech). Ona może być na lotnisku z czwórką dzieci, ale nadal będzie w wysokich butach. Jest taka porządna.”

Jak muzyka, twoja działalność wiążą się z modą?

„Uwielbiam projektowanie. Zawsze sprawiało mi to radość. To co kocham, to niespodziewany rezultat między moją marką a ich, ta kombinacja, małżeństwo – to prawie jak posiadanie dzieci. Łączysz dwie rzeczy i powstaje z tego coś zupełnie innego. To jest życie. Pracując z River Island miałam możliwość zobaczenia na własne oczy jak pomysły wcielane są w życie, narysować całą ideę od podstaw i właśnie to doświadczenie sprawia, że chcę podjąć większe wyzwanie. Tak samo MAC było niesamowitym doświadczeniem – od tworzenia zestawów do eksperymentowania z różnymi fakturami. Bardzo chciałabym wydać własną linię kosmetyków, ponieważ kocham piękno: wybieranie kolorów, tworzenie formy. To jak malowanie, tylko musisz się wkręcić. W taki sam sposób, w jaki potraktowałam MAC, zaatakuję Pumę.”

Co nowego od Rihanny w 2015 roku?

„Wydanie albumu. Nie wiem kiedy dokładnie, ale dowiecie się, jak będę wiedzieć.”Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *