We Ride

We Ride

Teledysk do singla z albumu A Girl Like Me. Nakręcony został w Miami oraz Florida Keys w sierpniu 2006 roku. Jest to drugi klip Rihanny, który wyreżyserował Anthony Mandler. Podczas wywiadu z MTV, Rihanna wyjaśniła pomysł na teledysk:

„To teledysk dla moich rówieśników, pokazujemy im, że dalej jestem nastolatką, mam znajomych – ale także zrobić coś prowokującego. SOS i Unfaithful miały wyraziste koncepty, więc teraz trochę zwolniliśmy. Po prostu dobrze się bawię z moimi przyjaciółkami. W teledysku także wykonuję taniec techniczny, co było wyzwaniem. Zazwyczaj nauka zajmuje lata, a my mieliśmy kilka dni. Ujęcia są naprawdę piękne”.

Teledysk został udostępniony do pobrania na iTunes 18 września 2006 roku w Irlandii oraz 20 września w Stanach Zjednoczonych.

Na początku klipu widzimy Rihannę kierującą się w stronę samochodu i odbierającą telefon. Najprawdopodobniej rozmawia ze swoim chłopakiem, któremu mówi, że musi zrobić jeszcze kilka rzeczy przed spotkaniem z nim. Kolejna scena ukazuje RiRi jadącą przez most w Florida Keys. Podczas pierwszej zwrotki widzimy ją śpiewającą w aucie, chodzącą po plaży oraz tańczącą na białym tle. W refrenie dodane są sceny z klubu, gdzie Rihanna tańczy z jakimś mężczyzną.

W drugiej zwrotce Rihanna śpiewa, leżąc na plaży oraz tańczy z mężczyzną na białym tle. W drugim refrenie widzimy ją podczas spotkania ze znajomymi. Okazuje się, że jej związek z partnerem przechodzi kryzys, ale jest ona gotowa o niego walczyć. Podczas ostatniego refrenu tańczy ona ze swoim chłopakiem w klubie, a klip kończy się ujęciem Rihanny patrzącej w dal.