If It’s Lovin’ That You Want

If It’s Lovin’ That You Want

Teledysk do drugiego singla z płyty Music of the Sun. Nakręcony przez Marcusa Raboya na plaży w Malibu. W wywiadzie dla MTV Rihanna opowiedziała o procesie kręcenia:

„Woda była okropnie zimna, ale świetnie się bawiłam. Zrzucaliśmy siebie nawzajem ze skuterów i po prostu mieliśmy ubaw. W klipie chodzi właśnie o zabawę oraz o to, żeby oddać karaibski klimat. W jednej scenie na piasku zachowuję się trochę jak syrena. W teledysku prostu udaję, że kamera to mój chłopak. Będą też sceny z pochodniami Tiki. Będzie naprawdę cudownie!”

Za choreografię była odpowiedzialna Fatima Robinson.

Teledysk rozpoczyna się ujęciami z Rihanną, która chodzi po i tańczy na plaży oraz jeździ na skuterach wodnych ze swoimi znajomymi. W połowie pierwszej zwrotki Rihanna i cztery tancerki tańczą na platformie. Wszystkie są ubrane w karaibskim stylu. W drugiej zwrotce widzimy RiRi w innym stroju na plaży, na którą zwracają uwagę mężczyźni znajdujący się w pobliżu. Ostatnie sceny w klipie to impreza  na plaży wśród pochodni Tiki, podczas której Rihanna i jej tancerki dają pokaz tańca brzucha.