Wywiad dla ELLE US – tłumaczenie

news3

MAKE IT REIGN

W wieku 26 lat jest najczęściej słuchaną wokalistką na Spotify, sprzedała więcej niż 10 milionów albumów w Stanach Zjednoczonych i posiada 13 numerów jeden na amerykańskiej liście przebojów oraz zdobyła 7 nagród Grammy. A to tylko w przemyśle muzycznym. Ponadto stworzyła nową kolekcję Viva Glam dla M.A.C. – wszystko, czego się tknie, zamienia się w platynę. Przed spotkaniem z Rihanną postarałam się o swój wygląd: krwistoczerwona szminka z linii Rihanny dla M.A.C. wydana w 2013 roku – RiRi Woo i para sześciocentymetrowych szpilek ze skróry pytona ze stylowej szafy ELLE. Mój wysiłek się opłacił: „Te buty są niesamowite,” – mówi, patrząc na moje pożyczone obuwie. „Są genialne. Nie mogę przestać się na nie patrzeć”. Od jesiennych pokazów mody do postów na Twitterze, wpływ Rihanny jest niemożliwy do zignorowania. Jej fani mają teraz dostęp do tego magnetyzmu za pośrednictwem kolekcji M.A.C. Viva Glam.

„Ta kolekcja jest dla gwiazd rocka. Dla ludzi, którzy lubią się bawić.”

Byłaś na szczycie każdej listy „najseksowniejszych kobiet świata”. Kto według Ciebie powinien otrzymać ten tytuł?

„Penélope Cruz jest cudowna. Gdybym mogła obudzić jutro i wyglądać jak ona, byłoby świetnie. Mia Wallace [postać Umy Thurman w Pulp Fiction] to gangsta. Jest epicka. Zrobię sobie znowu takiego boba. Ta grzywka.”

Kto jest najseksowniejszym mężczyzną?

„Vince Vaughn. Jest niesamowity. Fantastyczny.”

Czy masz jakieś motto, którym kierujesz się w życiu?

„‚Unikaj oczywistości’. To cytat Leonardo DiCaprio. To jest to, co sprawia, że tworzysz, to podekscytowanie, dreszczyk.”

Co jest najlepszą rzeczą we współpracy z Viva Glam?

„Fakt, że cały dochód zostaje przeznaczony na fundację M.A.C. AIDS: wszystko to pomaga ratować życie ludzi dotkniętych HIV i AIDS.”

Jesteś znana ze swojej nieskazitelnej skóry. Czy masz w ogóle dni, kiedy twoja skóra jest w gorszym stanie?

„Ta, jasne! Proszę, mów tak ludziom! Poranek przed pokazem Chanel w zeszłym roku; zostałam przetransportowana samolotem tak, że w zasadzie w ogóle nie zmrużyłam oka, a do tego wieczór wcześniej wypiłam trochę wina. Patrzę na siebie i mówię: ‚O mój Boże, wyglądam cholernie staro! Kim jest ta osoba?”

Co jest Twoim szybkim sposobem na odnowę?

„Kiedy czuję, że moja skóra ma już dosyć, całkowicie rezygnuję z alkoholu i piję dużo wody.”

Powiedzmy sobie szczerze – picie wody to za mało.

„Wymieszaj balsam i kropelkę podkładu. Maskara, szminka i wyglądasz dobrze. I wyreguluj brwi.”

Jak chronisz swoją skórę na plaży?

„Uwielbiam wrócić do domu i być nieodpowiedzialną w kontakacie ze słońcem, ale zauważam, że skóra wokół moich oczu zaczyna się opalać. Nienawidzę tego! Muszę nałożyć tam więcej kremu przeciwsłonecznego.”

Masz swój ulubiony produkt?

„Szminkę. Pomalowane usta odwracają uwagę od wszelkich niedoskonałości. Kiedy ktoś jest pomalowany szminką, od razu zakładasz, że ma pełen makijaż na twarzy. Faceci są głupi – nie zauważą, kiedy właściwie nie jesteś pomalowana.”

Julie Schott dla ELLE US. Artykuł zredagowany przez Rihanna-Fenty.com. Tłumaczenie: Rihanna-Fenty.eu. Zabrania się kopiowania bez zgody autora.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *