Wywiad dla USA Today

vg

Podczas wczorajszej promocji szminki VIVA Glam Rihanna udzieliła kilku wywiadów. Poniżej znajdziecie tłumaczenie wypowiedzi z artykułu przygotowanego przez USA Today.

O tym jak prawdopodobnie jest postrzegana przez ludzi:

„Myślę, że oni myślą że cały czas chodzę pijana, że zawsze imprezuję a mój dom to wieczna impreza z ogromną ilością ludzi, muzyki i zero ubrań. Myślę, że właśnie tak ludzie myślą. Prawda jest jednak taka, że jestem bardzo wycofana. Uwielbiam sama oglądać telewizję  na starej dużej kanapie. Uwielbiam pływać w oceanie czy basenie.”

John Demsey, prezes Mac AIDS Fund o Rihannie:

„Jest w stu procentach zaangażowana. Brała udział w określeniu wszystkich odcieni jej kolekcji. Określiła odcień Viva Glam. Jest siłą natury.”

O tym, czy postrzega siebie jako wzór do naśladowania:

„Nie lubię używać tego słowa, ponieważ ludzie mają własne zdanie o tym, co to dla nich oznacza. Nie mogę powiedzieć, że jestem wzorem do naśladowania. Nie jestem idealna. Nie próbuje tego sprzedać. Chcę aby ludzie się dobrze bawili ale także byli odpowiedzialni, chronili siebie i mieli kontrolę nad swoim życiem. Nigdy nie powinno się oceniać ludzi. Zawsze to podkreślałam. Nigdy nie wiadomo, przez co ktoś przechodzi.”

O ciele Shakiry po ciąży:

„Nawet o tym nie mów. Ale wiesz co? To daje mi nadzieję.”

O podkładaniu głosu w filmie ‚Home’:

„To kompletnie inne doświadczenie niż bycie przed kamerą. Naprawdę musisz się nauczyć sztuki aktorstwa i dialogu. Nie wiem, czy będę dalej szła w kierunku filmów – aktorstwo to coś, co bardzo szanuje. To kolejny poziom umiejętności.”

O Instagramie:

„Chodzi o moment. Nawet czasami wracam na swój Instagram i myślę ‚Naprawdę to dodałam?’. Nigdy nie wiem. Jednego dnia nie dodałabym takiego zdjęcia a tydzień później lubię ten post. To się zdarza kiedy się nudzę. Chodzi o dany moment.”Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *